| office1999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si azi ma jucam pe el si dintr-o data s-a blocat si l-am stins ( fara sa ii scot bateria), l-am reaprins si avea 8% baterie de la 50%. L-am bagat la incarcat si imi arata ca am 82%. L-am lasat pana la 98% si apoi mi s-a stins, de cate ori incerc sa il aprind imi ramane blocat la sigla cu numele lui si apoi se stinge... Daca il bag la incarcat ma duce pana in meniu dupa care apoi se stinge si iar asa.
Mentionez ca bateria a fost schimbata acum 2 luni.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu te mai juca jocul asta pe telefon ca era prea mare si a solicitat telefonul prea mult mancand resursele!

| office1999 explică (pentru untu):

Jocul era foarte mic, eu cred ca problema este de la baterie, din nou...

| untu a răspuns (pentru office1999):

Deci e de la baterie poate fi vorba! bateria schimbata este posibila sa nu se potriveasca cu standardul telefonului tau mobil marca SAMSUN GALAXY S2 Atunci nu arunca bateria cea veche si originala, mergi la magaziunul specializat si autorizat unse este reprezentanta firmei SAMSUNG si sa-i arati si o sa va dea o baterie noua originala SAMSUNG dupa seria bateriei mobilului tau si trebuie sa corespunda cu telefonului tau mobil si sa verifice starea si durata bateriei.

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

E gata placa de baza, funda?

| office1999 explică (pentru Mateiciuc_Josh_1998):

Am incercat vechea baterie si a mers perfect desi e umflata ca dracu, am bagat-o sa vad daca merge, si merge