| Liviu321 a întrebat:

Am un Iphone 4 s si de fiecare data cand ies cu telefonul afara in sezonul rece, in special iarna, imi refuza cartela. Practic cand da de frig imi spune ca nu e nicio cartela sim in telefon desi e. Cum se incalzeste si ii dau un restart o citeste. Ce as putea sa fac ca sa scap de aceasta problema? Bateria e schimbata recent, daca conteaza asta.

1 răspuns:
| Vali2265 a răspuns:

Cred ca e problema de la slot-ul de Cartela.

Nu stiu ce poate sa te ajute. Eu spun sa il duci cu el la reparat. O sa rezolve ei.