| giuliaelena666 a întrebat:

Mi-am puat recent un iphone 7 iar acum mi se incalzeste foarte repede bateria iar telefonul frige, uneori cand vorbesc la telefon persoana cu care vorbesc nu ma prea aude bine? E vorba de un virus sau ceva? Daca da, cum as putea sa scap de el?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mai bine il returnezi.
Cumpara un alt telefon, alta marca.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Du-l inapoi ca nu e de bine ce se intampla.

| giuliaelena666 explică (pentru MihaiNicu23):

Ce crezi ca s ar putea intampla?

| Bogdan70001 a răspuns:

Pai din prima parte pare a fii vina ta pentru ca instalezi foarte multe aplicatii si multe aplicatii ce ruleaza in fundal duce la incazirea telefonului dar dupa ce zici ca persoana cu care vb la tel nu te aude bine, pare a fii vorba de un virus sau ai telefonul ascultat (putin posibil)
Eu iti sugerez sa dai WIPE la setarile din fabrica si sa nu folosesti niciun backup