| George_Grigore_1997 a întrebat:

Am un iphone 4 si i-amdat resetare din fabrica si dupa mi-a cerut sa il activez,i-am ales limba si regiunea iar apoi mi-a cerut sa il conectez la itunes,am facut asta iar in itunes imi da o eroare nejustificata. Din ce cauza sa fie? A laptopului sau a telefonului, mentionez ca telefonul nu are cont icloud.

3 răspunsuri:
| MihaiCh197 a răspuns:

Incearca la alt laptop.happy

| George_Grigore_1997 explică (pentru MihaiCh197):

Am incercat, tot nu merge.

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/