| Alex979797 a întrebat:

Salut, am un iPhone 5S Gold de 16 gb si numai merge touch-ul deloc, are cineva o idee despre ce e vorba? Deci absolut deloc nu merge.

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Iti sugerez sa consulti un specialist GSM in aceasta problema. Poate fi o problema minora a touch-ului, dar poate fi si o problema mai grava, care ar putea avea ca si consecinta schimbarea touch-ului.

Iti urez succes la repararea telefonului.
Data viitoare fi mai atent cu telefonul.

3 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Ai varsat vreun lichid pe telefon?
Gandeste-te foarte bine, desigur acest defect poate fi din fabricatie / de la lovituri, iti sugerez o consultare a unui specialist GSM.

| Alex979797 explică (pentru FanLenovo):

L-am scapat si de atunci facea dume treptat nu mai mergea touch-ul.

| Alex979797 explică (pentru FanLenovo):

Ok, o sa merg maine sa vad ce rezolv, mersi si noapte buna happy.

| FanLenovo a răspuns (pentru Alex979797):

Iti sugerez sa consulti un specialist GSM in aceasta problema. Poate fi o problema minora a touch-ului, dar poate fi si o problema mai grava, care ar putea avea ca si consecinta schimbarea touch-ului.

Iti urez succes la repararea telefonului.
Data viitoare fi mai atent cu telefonul.