| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un iPhone 4 si am urmatoarea problema la el.
Incarca si la priza si la pc doar ca nu porneste in niciun fel, absolut deloc. Vreo idee? alte detalii nu prea am ce sa dau doar ceva sugestii de la voi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi incearcă să scoți bateria si să o bagi iar, si verifică cu limba pe lamelele bateriei, dacă are curent inseamnă că e incărcată, dacă nu inseamnă ori bateria e dusă, ori e vreun final in scurt.

| MYK3 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Domnu Android, daca nu stiai la iPhone nu se scoate bateria.
Scuze de expresie!

| cristi00017 a răspuns (pentru MYK3):

Se scoate dar trebuie sa desurubez cele 2 suruburi foarte mici dar nu ma risc ca se strica filetu. O sa ma duc maine la un GSM mersi de sfaturi

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, cum ai rezolvat

| cristi00017 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E la gsm a spus ca se uita la el

| relian a răspuns:

Conecteazal la priza si asteapta stiu si eu citeva minute si daca auzi acel clik atunci telefonul merge.ori conecteaza la pc pe care ai itune si daca il recunoaste atunci telefonul ar fi bun.problema ar fi poate la display, asta daca il vede calculatorul si itune.sa scoti tu bateria asta inseamna sa desfaci suruburi.si daca nu ai mai facut atunci stai linistit.mai bine mergi la un centru si aia iti spune macar ce probleme ai si dupa vezi de il repari sau ce vei face.bafta

| aly1alyca a răspuns:

Mergi la gsm

| codreanuandrey a răspuns:

Mergi cu el la un service gsm...