Am un iphone 5s si vreau sa il schimb cu un galaxy s5, doresc sa mentionez ca 5s are 2 luni si galaxy s5 are 3 saptamani, si mai da si o mica diferenta. merita?

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Acum depinde cu OS esti tu mai obisnuit daca ai folosit android foarte mult si iti place dar ai vrut sa vezi cu e iphone si ti-a lasat un gust amar eu zic sa accepti.
Daca ai folosit numai ios las-o asa ca dupa aia sa nu-ti para rau.

2 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Nu merită.

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Nu merita deoarece preturile SH la telefoanele cu android care nu sunt lansate in anul respectiv(sunt lansate mai mult de un an de zile) scad vertiginos VS un Iphone caruia pretul SH e mai stabil.