| claudiumgv a întrebat:

Salut.Am un iphone si am urmatoarea problema.Din pacate s-a descarcat si sa inchis.Am observat ca incarcatorul doar,fara cablu de date mi s-a stricat si cu el nu pot incarca.Dar de ce daca,conectez cablu de date la telefon si laptop imi arata ca il incarca, imi porneste telefonul, apare sigla de iphone dar dupa aceea se inchide.Nu are destula putere prin cablu de date sa-l incarce sau oare ce e?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Daca nu e cablul original sau e rupt s-ar putea sa fie asta problema. Cumpara un incarcator si cablu calumea.