| Al3xandru a întrebat:

Am un iphone 4 si cand il conectez la pc incepe sa se incarce dar cand intru in itunes nu apare la devices... straight face
acum vreo luna a mers...(am avut alt cablu de date dar acela s-a stricat si am cumparat alt cablu, cand a mers atunci aveam alta vers de sistem 6.1.1 parca, acum am 6.1.3)
poate sa fie de la cablu?

3 răspunsuri:
| CosminDami a răspuns:

Nu,nu poate fi de la cablu happy, din moment ce se incarca...Trebuie sa-ti iei cea mai noua versiune de iTunes daca ai IOS6.1.3 happy.

| Al3xandru explică (pentru CosminDami):

Dar daca nu e de la cablu de la ce e?

| Al3xandru explică:

Am cea mai noua versiune de itunes am itunes 11 ca am facut update