| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Am un iPhone x cumparat de pe flip.ro cu probleme la display. Tin să menționez că acesta nu a avut probleme mecanice și nu a fost niciodată scăpat. După câteva luni de la cumpărare display-ul a început să afișeze culorile greșit și să se blocheze. Poate fi acoperit la garanție?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce garantie, aia s-a dus demult.Telefonul are garantie doara 1 an atat, Restu sa ai mai mult timp garantei, aia trebuie sa cumperi separat.
Daca ai cumparat nou si na trecut inca un an, atunci da este in garantie, altfel la revedere.

| Anuket a răspuns:

O să zică că l-ai scăpat, cel mai probabil, dar poți încerca.

| 19flo79 a răspuns:

Ce te costa sa incerci?

| vasile2222 a răspuns:

Fa poze la el inante de a-l trimite la garantie.
Si sa spui si aici cum se rezolva.