| stefy9175 a întrebat:

Buna! De cateva zile una din casti nu se mai aude la fel de tare, nu stiu daca am setari făcute gresit sau s-au stricat căștile.Tin sa menționez ca sunt casti cu fir de iphone si le-am cumpărat aproximativ acum 2 luni

3 răspunsuri:
| Endy22 a răspuns:

Probabil nu sunt originale. Am si eu o pereche cumparate si se aud foarte incet. Mi-am dat seama abia cand le-am gasit pe cele originale si am facut diferenta intre ele.

| stefy9175 explică (pentru Endy22):

Căștile sunt originale, luate din istyle

| Gorky a răspuns:

Ori au ceva probleme la un anumit difuzor, ori e puțin stricat sau murdar auxiliarul