| xHoneySmile a întrebat:

Am un Iphone 6S si de cateva zile mi s e inchide brusc, ori la 80% ori la 50% si nu mai porneste decat daca il bag la incarcat. Ce are? Mentionez ca in trecut i-a fost reparat display-ul si a fost scapat in apa si are putine probleme placa de baza, dar astea s au intamplat acum 4-5 luni, si eu problema asta o am de 4 zile. Mersi.

1 răspuns:
| Laur2821 a răspuns:

Salut, problema la telefonul tău ete bateria, și eu sunt utilizator de iPhone 6 și îl am de anul trecut din Martie și el al 6lea telefon schimbat pe garanție, tu cum l-ai scăpat in apa și ai schimbat display nu mai beneficiezi de garanție, dar recomand sa mergi la Noumax cu el e un service autorizat Apple, și bateria e problema la telefonul tău, da o Căutare pengoogle la Noumax și contactează-i., multă bafta :*