| p3trutvirusatu a întrebat:

Salut.Am un modem Huawei Echolife Hg520b wifi si un Nokia 5800 ExpresMusic(are wifi). Vreau sa ma conectez cu telefonul prin wifi si nu imi gaseste modemul.Am incercat la reteaua de la scoala de internet,mi-o gaseste, stiu parola dar nu merge sa ma conectez.Ma puteti ajuta? Vre-o idee' sau solutie.URGENT.Sa nu omit, telefonul este cumparat din Spania(Movistar)

3 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Am si eu modemul ala dar nu am avut niciodata problema asta. Incearca sa il resetezi. Foloseste un ac sa apesi pe gaura aia din spate pana reporneste.

| Ultras_Petre_1993 a răspuns (pentru Andrei1099):

La mine merge wifi numai cand este pc pornit..cand il sting imi arata la tlf ca, are semnal dar nu se conecteza

| Andrei1099 a răspuns (pentru Ultras_Petre_1993):

Verifica la wan settings sa ai contul bagat si pe telefon