| anonim_4396 a întrebat:

am un Nokia Asha 201, pe abonament la Orange, pot sa vad mesajele(deja sterse din telefon)daca merg sa-mi dea cei de la Orange un desfasurator sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a răspuns:

Salut, din cunostintele mele nu poti avea acces la acele informatii( Mesaje) doar daca implici si politia sau prin ordin judecatoresc (asa se procedeaza la acele apeluri cu numar ascuns). Dar cel mai bine, te poti duce la un centru Orange si intrebi.