| ButterFly_8644 a întrebat:

Ce ati alege dintre un telefon Orange Pasadena(Alcatel OT 918) si Nokia Asha 302? happy

10 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Clar Nokia asa 302. E mult mai bun decat primul, dar depinde de tine pe care il preferi
Bafta :-)!

| MaxKiller911 a răspuns:

Orange pasadena deoarece are android

| alextotal a răspuns:

Salut. Recomand Nokia Asha 302 deoarece e mai performant, mai bun la calitate, etc. Plus ca e Nokia una dintre cele mai bune irme de pe glob, Alcatel nu prea e buna firma.

| ElecktroFloweR a răspuns:

Nokia Asha 302 este mult mai bun!

| STyL3z a răspuns:

Mai bun e Nokia Asha 302, dar acu depinde cum ti se pare tie... poate tie iti place Orange Pasadela :*
eu una zic sa faci cum crezi tu, poate uni iti spun ca e mai bun Orange Pasadela sau Nokia Asha 302 dar sa cumperi si sa nu'ti placa :*

| Vivian95 a răspuns:

Orange Pasaden nu e asa de bun, am vrut si eu sa imi cumpar, dar m-am razgandit, vazand cateva commuri, cei care au avut acest telefon s-au plans, deoarece au spus ca se blocheaza foarte des si fara motiv, chiar daca este un smartphone ieftin nu isi merita banii, nu merita sa faci investitia asta, alege mai bine un Nokia Ahsa, eu acum nu ma pot decide intr-un HTC Explorer sau Acer Liquid Express E320, dupa ce m-am razgandit. Sper ca ti-am fost de folos!

| elenita3 a răspuns:

Eu asi alege Nokia Asha 302..fiindca are si o prietena de a mea..si este foarte bun..il tine ateria nu mai putin de 5 zile in care sa il folosesti mai mereu si 9 zile in care sa nu il prea folosesti... sper ca te-am ajutat. funda?:*

| pigulea a răspuns:

Pe cel mai ieftin si bun.

| ButterFly_8644 explică (pentru pigulea):

Ma interesa de fapt care e cel mai bun dintre cele doua happy

| pigulea a răspuns (pentru ButterFly_8644):

OK,tu alegi!