| albinutavesela a întrebat:

BUNA vreau sa va intreb cat costa un telefon Nokia asha 200 in magazinele Orange dau funda happy

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un telefon Nokia Asha 200 costa in magazinele Orange 200 de euro.

| albinutavesela explică (pentru alexs99):

Tu raspunzi la misto?

| Sadop a răspuns:

Gasesti in magazinele Germanos cu 350 lei la liber, adica nu trebuie sa iti faci abonament la ei.
Daca vrei cu abonament pretul telefonului depinde de cat costa abonamentul.
Sa stii ca e un telefon bun si rexistent!

Bafta!

| Bubulets23 a răspuns:

Bună. Nokia-asa 200 nu vei găsi la Orange doar modelele 302 și 311. Nokia-asa 302 la preț standard costă 93 euro iar la abonament nou costă 1 euro iar modelul 311 costă 1 euro la abonament nou iar la preț standard 99 euro. Fundă? big grin

| albinutavesela explică (pentru Bubulets23):

Dar de ce sa nu gasesc in magazinele Orange?

| Bubulets23 a răspuns (pentru albinutavesela):

M-am uitat pe site-ul celor de la Orange și nu are modelul 200 :d