| alexronaldo77fde a întrebat:

Am un Nokia Lumia 630. Când intru pe messenger îmi apare un mesaj in care mi se cere sa instalez cea mai noua versiune de Facebook pentru a putea utiliza aplicatia messenger in continuare. Am reinstalat si Facebookul si Messengerul de vreo cateva ori fara niciun rezultat. Cum as putea rezolva problema?

1 răspuns:
| AnduNene a răspuns:

Eu cred ca e prea vechi telefonul si nu mai poate primi acutalizari, dar daca nu e asta intra in magazinul de aplicatii de pe telefonul tau si cauta Facebook, apoi cauta sa descarci ultima versiune, marcata prin butonul ACTUALIZARE, dupa ar trebi sa mearga. Sper ca ti-am fost de ajutor