| FlorinCiokan a întrebat:

Hei. Nu imi merge Messenger-ul pe Nokia lumia 625 imi ramane "waiting for connection " dar am un mesaj in care zice ca din 25 martie nu mai merge fara nu stiu ce actualizare la Facebook, dar Faceboook-ul are deja cea mai noua versiune ca l-am reinstalat. Ce sa fac? Am windows 8.1

1 răspuns:
| rorobert a răspuns:

Bună! Nokia nu mai are acordul celor de la Facebook și implicit Messenger! Am avut și eu un telefon Nokia. Ce e de făcut. Sa îți cumperi alt telefon sau sa vorbești pe Watssapp