| Kolors a întrebat:

Salut,Am un Orange Hiro si as vrea sa merg la un GSM cu el ca sa-mi updateze androidul la 4.3 sau 4.4.Pot cei de acolo sa mi-l updateze?(Daca e nevoie platesc)

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca update-ul este disponibil pentru modelul dispozitivului android care il ai, da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată NU ai ce face deoarece NU este altă versiune OFICIALĂ de Android disponibilă pentru modelul acesta!

Dacă mergi la un Service ( "oarecare" ), îţi poate instala o altă versiune de Android, NEOFICIALĂ - dar vei PIERDE Garanţia şi va trebui să plăteşti resoftarea.
De asemenea, în caz de defect, firma care ţi l-a vândut NU mai suportă Garanţia şi va TREBUI să plăteşti reparaţiile!

Aşa că, te sfătuiesc să rămâi la versiunea pe care o ai acum happy

Toate cele bune.