| Marcela9Xd a întrebat:

As vrea sa imi iau Hiro de la Orange. >-----https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-hi ro ce parere aveti despre el?

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Din specificatiile de la Orange, pare un telefon de calitate la pretul de 125 Euro - aprox. 450 lei. Are un ecran generos de 4.3 inch, baterie decenta pentru pret, camera este foarte buna pentru pret. Singura problema ar fi sa iti iei un card de memorie intre 8 - 32 GB, fiind android o sa ai nevoie de multa memorie. Este un telefon excelent, iar raportul calitate-pret este foarte bun, dar sa iei in considerare ca este un telefon Orange, deci va merge decat cu cartele Orange.