| ღLaviღ a întrebat:

Cat costa o resoftare pentru Orange hiro?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomandam sa mergi cu telefonul tau intr-un Orange shop pentru a se constata daca este intr-adevar nevoie de o resoftare. In cazul in care telefonul se afla in perioada de garantie si necesita o resoftare, acest lucru se poate face gratuit, dar doar la decizia service-ului. In cazul in care nu mai ai garantie la telefonul tau, poti merge intr-un shop Orange unde sa soliciti detalii despre resoftare.
O zi buna,
Orange Helper

| ღLaviღ explică (pentru OrangeHelper):

Toata lumea mi-a zis ca asata e problema, telefonul intra singur in aplictatii in meniu etc, am incercat sa reiau datele dar nimic

1 răspuns: