| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un redmi 4x (variabta cu 2gb de ram). am miui 9 cu Android 7.1.2. Să îmi pun ressurection remix? ce se mișcă mai ok?

4 răspunsuri:
| Mihnea1z2 a răspuns:

Cum e cu miui 9 eu am 7. ai făcut tu actualizarea sau așa l.ai cumpărat? Ce e nou pe lângă miui 7

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mihnea1z2):

Tu ce telefon ai? eu l-am luat de pe en.miui.com, am selectat dispozitivul meu, apoi am descarcat versiunea beta. caută pe Youtube și vei vedea

| Mihnea1z2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Redmi note 3. eu te.am întrebat cum ți se pare miui 9 nu cum se descarcă

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mihnea1z2):

E super fast, e light si e super. fa si tu update, nu vei regreta