| Pop_Eduard_1993 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Core Prime si de ceva vreme de la 20% baterie (+) se opreste si cand il pornesc este sub 5%. Asta se intampla doar uneori, nu de fiecare data.
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu poti sa faci. Si eu am Samsung Galaxy Core Prime si la fel se intampla. Se inchide singur cand am bateria 20%, iar cand il pornesc am 1%. Aseara de ex mai aveam 21 procent la baterie, zic "hai sa il reincarc", pana am gasit incarcatorul si conectat la priza, telefonul meu era deja mort. Era inchis. L-am pornit si bateria 1%. Rezolvare? Nu stiu... Eu unul nu am gasit solutii si folosesc acest tel de anul trecut din toamna.