| Flavius_Flavius_1998_jTTn a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace 4, telefonul a fost achizitionat in luna decembrie ( 2014 ), am la el o husa care se inchide pe baza de magnet, si am observat ca pierde repede baterie si am zis ca e de la magnetul husei dar astazi l-am scos din husa si in 4 ore dupa ce am scos telefonul din husa am pierdut 50% din baterie, puteti sa imi dati o sugestie sau vreun sfat legat de ce as putea face sa nu se risipeasca asa repede bateria?

2 răspunsuri:
| TrollMarius a răspuns:

Ai putea sa iti schimbi bateria depinde la ce magazin te-ai dus (Telecom ...etc...) Sau ai putea sa te duci cu el si sa il schimbi cu altul identic sau sa il duci la reparatii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| TrollMarius a răspuns:

Salut! In legatura cu telefonul tau ai putea sa te duci sa ii schimbi bateria la orice magazin din care ai luat telefonul (Telecom, Digi ...etc...) Sau ai putea sa te duci sa schimbi telefonul cu altul identic si ar mai fi o solutie, sa te duci sa il duci la reparatii. Sper ca te-am ajutat! Funda?