| cryss20 a întrebat:

Salut
Am un Samsung galaxy mini si am bagat un cod de siguranta complicat pe care nu mi-l pot aduce aminte.

Am incercat de 20 de ori codul dupa care mi-a blocat telefonul spunandu-mi ca trebuie sa ma autentific cu un cont Google?

Ce sa fac, pentru ca nici un cont nu merge!?

As vrea sa deblochez telefonul fara sa ma mai duc la service sau mai stiu eu unde.

2 răspunsuri:
| Skilline2012 a răspuns:

Fa cont google pe pc si baga-l pe acela, dar s-ar putea sa nu mearga deoarece nu e sincronizat cu telefonul.

| xxx8 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un service si te costa intre 30 si 50 lei cel putin in orasul meu nu dureaza mai mult de 30 de minute toata chestia a si sa stii ca, garantia nu este afectata in nici un fel stiu asta pentru ca si eu am patit la fel ca tine si alta varianta nu am avut