| DeNnySsAa a întrebat:

Buna :* am un galaxy s 2 si un baiat mi-a blocat codul de siguranta. l-a incercat de prea multe ori si la blocat ce trebuie sa fac ca imi cere google account si nu stiu. Va rog sa ma ajutati :*

2 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi contul de google si parola ca sa il deblochezi. Alfel cred ca trebuie sa il duci la un service.

| Mertens2000 a răspuns:

Daca nu ai internet ca sa introduci contul google, trebuie sa-l duci la un service ca sa il resofteze sau sa il decodeze. Si mie mi s-a intamplat si l-am dus la resoftat, nu mi s-a pierdut nimic in afara de apliicatiile instalate.