| Cristi_Traistaru_1996 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s advance si cand pierd semnal mi se restarteaza si porneste singur.tin sa mentionez ca si atunci cand activez modul avion se restarteaza imediat..practic nu imi da voie sa il activez.
P.s : mi se pare ca pierd semnal cam usor
Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ONXJoker a răspuns:

Dai o resetare la telefon daca si atunci face la fel s-ar putea sa-ti fie dusa antena aia de semnal sau ai tu o problema la el. Trebuie sa-l duci la un service sa se uite ei atent si sa vada ce are.

5 răspunsuri:
| drujban12345 a răspuns:

Cred ca ai un virus ce poti face:
1 descarca un antivirus
2 reseteazal (intra la setari creati o copie de rezerva si apoi dai la ultima optiune revino la setarile din fabrica telefonul se va inchide si se va reseta si gata il ai cu setarile din fabrica dar fara probleme

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru drujban12345):

Am facut asta...tot nu merge straight face||||

| drujban12345 a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Dul la un service un prieten tot asa avea i se pierdea semnalul si la dus ia ia luat pana in 50 de lei

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru drujban12345):

Si la service ce i-a schimbat sau ce i-a facut de a mers dupa?

| drujban12345 a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Nu stiu dar nu a mai avut probleme