| Zilei_Furia_2000 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy S4 i9506 Merita sa fac schimb cu un Sony xperia Z ultra si mai 100 de lei diferenta

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Z ultra este mult prea mare. Mie imi plac telefoanele mari, dar Z Ultra este prea mare. Este mai bun ca S4, dar parca este prea mare

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung I9506 Galaxy S4 este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5542&idPhone2=5540

Deci, eu NU l-aş schimba :)

Toate cele bune.