| CristinelB a întrebat:

Salut! Am un Samsung J3 din 2017 si m-am trezit ca nu se mai aude sunetul la telefon.Se aude doar in căști, în rest nimic. Ce are?

Răspuns Câştigător
| Alexia1208 a răspuns:

Salut! Încearcă un video de pe YouTube, poate ca ce ai încercat tu sa asculți nu avea sunet. Daca nu merge nici așa înseamnă ca s-a stricat difuzorul. Mergi la un service de telefoane și băieții de acolo sigur vor știi ce sa ii facă.

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Scrii codul *#0*# in casuta de apelare, nu in copiezi direct acolo, si o sa-ti deschida un meniu in care poti incerca diferite chestii.
Sau incearca *#7353# daca primul nu merge.

LE SCRI DE MANA NU LE COPIEZI ACOLO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2017? Și suntem în 2021. Mai schimba și tu telefonul. Am avut și eu j3 2017, însă de când l-am vândut, eu am schimbat încă 2 telefoane.

| Alexia1208 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut un A5 2016 și l-am schimbat la finalul lui 2019. L-am schimbat pentru ca nu mai făcea poze bune și era spartă sticla de pe ecran. In rest telefonul funcționează impecabil.