| Askaw0w a întrebat:

Am un Samsung wave gt s8500. si l-am luat de la cineva. si are cont pe el. sa poate lua Samsung apps si asa mai departe. bun. si acum vreau sa schimb datele de pe el..parola.gmail. ca l-a facut pe gmail. si sa pot schimba parola pe telefon.a pus parola la el.nu la tastatura si astea. cand vreau sa restartez de exemplu sounds. Va rooog Help! Funda+vot.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi face "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului, DAR se ŞTERG toate setările personalizate ulterioare cumpărării din magazin/fabrică ( agendă, aplicaţii, parole, setări, etc. ).

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Askaw0w explică:

Si asta cum o fac?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Askaw0w):

Foloseşti una din metodele EXPLICATE la linkul :

http://www.hard-reset.com/samsung-s8500-wave-bada-os-hard-reset.html

| Askaw0w explică:

Mai pe "romaneste" happy