| MaximSpeed a întrebat:

Am un telefon Samsung wave 575 si cand intru pe Samsung apps sa descarc ceva imi cere parola de la un cont (mentionez ca telefonul este luat la mana a 2 de la un prieten care este plecat in strainatate) as vrea sa imi spuneti cum pot schimba contul acela sau ceva ca sa pot descarca de pe Samsung apps dau funda!

Răspuns Câştigător
| amzosoft2003 a răspuns:

Incerci sa apelezi un 'numar' : *2767*3855#, asta il aduce la setarile din fabrica, pierzi datele de pe el (daca ai) si scapi de cont (iti pui tu unul nou).

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat