| MaximSpeed a întrebat:

Salut am un telefon Samsung wave 5750 si cand vreau sa intru pe Samsung apps sa descarc ceva imi cere parola de la un cont (mentionez ca telefonul este luat la mana a 2 de la un baiat care este plecat in strainatate) spuneti-mi ce sa fac sa nu mai imi ceara parola sau cum sa schimb contul dau funda cui ma ajuta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am același telefon, îți apare să introduci parola pentru că acela a fost contul fostului deținător al telefonului. Intra în setări, undeva pe la mijloc o să ai „Conturi", intră acolo și deloghează-te, apoi îți faci un cont nou. O seară bună!