| DaniCris11 a întrebat:

Am un Sony Xperia Z si la fiecare pereche de casti, mi se strica casca dreapta. Chiar daca imi cumpar altele noi ma tin un timp si dupa casca dreapta nu se mai aude. Stiti din ce cauza se intampla asta?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti cumperi aceleasi casti.Ele sunt defecte.

| notefree a răspuns:

Si eu probleme din astea ca nu tin castile mult, pai telefonul nu are nici o vina pai casca dreapta daca iti iei aceeasi perechete mi se pare normal sau poate asculti muzica intr-o anumita pozitie care fortea casca.