| bagialex a întrebat:

Salut,am un tel dual sim(P5Quad).Telefonul e never din farbica,dar cu orice cartela cosmote eu n-am semnal defapt am o perioada dar dupa pica,cu o cartela Vodafone nu am nici o problema semnalul e full aproape mereu, nu pica, etc. Intrebarea mea este daca problema cu cartela cosmote este din cauza telefonului sau a retelei proaste?happy

Dau Funda! big grin big grin

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Salut! Te sfatuiesc cu o cartela in telefon Cosmote s amergi int0run magazin si sa le explici situatia avand in vedere ca pe alte retele nu intampini astfel de probleme ei te pot ajuta si explica-le ca in alte retele ai semnal si in a lor nu. Da este posibil ca din vina Semnalului sa fie insa se poate si din telefon. Iti recomand o vizita scurta la Cosmote/Germanos