| Koif a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad. Nu ma pot plange in mod special de el, merge foarte bine pana acum. Viteza de reactie buna, merg toate aplicatiile, jocurile merg fara lag. Singura problema este: in fiecare joc, apare constant in partea de jos a ecranului un text "Va rugam nu utilizati." Este destul de enervant sa iti apara asta pe ecran din 10 in 10 secunde in timp ce te joci. Stie cineva de la ce ar putea fi?

Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ciudat. Intra si tu in setarile telefonului la notificari si dezactiveaza chestia aia.