| anonimusus1 a întrebat:

Am un telefon black berry 8520 si nu imi pot face setarile la net prin mesajsad.Am incercat sa imi trimit de la Vodafone setarile dar zice ca nu se poate!sad

1 răspuns:
| Graffy97 a răspuns:

E o tiganie cu modelele Blackberry. am avut si eu acelasi model, eram in cosmote. am sunat la ei si mi-au spus ca va merge doar daca imi fac abonament BlackBerry laughing) oh go on du-te la cineva care se pricepe sa iti faca un restore cu setarile de net tongue