| AlexBot a întrebat:

Salut,am un telefon nou, Oranje Pasadena si nu stiu cum sa trimit melodii prin Bluetooth. ajutati-ma va rog,

Răspuns Câştigător
| MicutzuVladuTzu a răspuns:

Intra in File Manager---Music---Apoi tine apasat pe melodia care vrei s-o trimiti---si trebuie sa apara partajare---apesi pe partajare dupa care alegi Bluetooth, sper ca te-am ajutat. Funda te roog

2 răspunsuri:
| Emma4ang3l a răspuns:

Depinde cui vrei sa-i trimiti melodia. Nu am avut unul dar presupun ca este la fel ca la orice telefon. Incearca sa activezi mai intai bluetooth-ul la tine, si la persoana caruia vrei sa-i trimiti si selecteaza melodia si vezi daca ai vreun meniu de trimite si trebuie sa ai acolo optiunea de trimite prin bluetooth happy

| MicutzuVladuTzu a răspuns:

Este foarte simplu,intri in file manager,music,alegi melodia,ti apasat pe ea pana apare o lista cu mai multe optiuni,apesi partajare si dupa care alegi Bluetooth, si daca cineva vrea sa-ti trimita trebuie sa dai la setari, Wirelles si retele, bluetooth si apesi pe Detectabil, sper ca te-am ajutat