| SmyleI a întrebat:

Salut, am un telefon recent cumparat si am probleme cu wifi.ul mai exact dungile de la wifi sunt gri in loc de albastre si nu imi merge Magazin play, conexiunea la net este buna deoarece pe tableta merge foarte bine, cam ce as putea face? Si daca a.ti putea sa imi ziceti niste programe de descarcat aplicati jocuri in afara de aptoide si mobogenie sau 4 shared

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Probabil are un defect hardware, du-l la un service.

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Verifica setarile de ip, sa fie activat DCHP atat in router cat si in telefon.

| SmyleI explică (pentru mont):

Este

| mont a răspuns (pentru SmyleI):

Telefonul pe alte retele wifi merge ok? In caz ca nu dai o resetare la setarile din fabrica ca cine stie ce are.

| SmyleI explică (pentru mont):

I.am dat resetare, si la fel face si pe alte retele

| RiZeRy a răspuns:

Salut,are ceva defect, contactează sau mergi la orice service de telefonie. Fundă?