| Angelofdemon a întrebat:

As putea sa iau jocuri, sau aplicati dupa magazin play..in calculator si dupa calculator sa le bag in tableta? (deoarece nu am net deocamdata pe tabl.) Cum as putea face asta asta daca se poate?

6 răspunsuri:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Buna! Si eu ma aflu in aceeasi situatie si te pot ajuta. Exista doua variante! 1. Poti sa activezi Wi-Fi si sa intriasa. 2. Poti instala pe calculator http://www.mobogenie.com/en-us/download.html,sa bagi USB-ul si sa le transferi pe tableta! Sper ca te-am ajutat!

| MariusWar a răspuns:

Descarca pe PC Mobogenie si acolo sunt jocuri android si le descarci si le pui an telefon cu ajutorul cablului de date

| Bunny_8478 a răspuns:

Poti sa intri undeva pe Wi-Fi si sa ti le iei de pe Magazine Play

| balanclaudiu13 a răspuns:

Nu cred ca se poate. straight face Ia-ti si tu un router si iti poti trage cate jocuri vrei.
Nu stiu cum trebuie sa faci dar trebuie oricum sa iti faci cont si apoi vezi.

| USK a răspuns:

Imposibil din pacate.

| Dermeidar a răspuns:

Pai daca ai net pe calculator poti sa iei cablul de date de la tableta si sal conectezi la calculator dupa aceia intri pe net in calculator cauti numele jocului pe care il vrei si daca nu sti numele jocului pe care il vrei intri pe https://play.google.com/store si te uiti ce jocuri sunt pe acolo dupa ce gasesti unu care sa iti placa te intorci la Google si scrii numele jocului si download... dupa ce s-a descarcat jocul intri in compiuter si cauti fisierul unde este jocul dupa aceia il pui in tableta si te joci si daca nu iti merge poti sa iti downloadezi un emulator si joci jocurile de pe console ps1; ps2; ps3. xbox; wii; xbox one... si altele iti pot da nume de jocuri dar nu prea stiu ce iti place deci nu stiu cum sa te ajut mai departe dar totusi eu joc pe emulator New super mario Bros care e normal pentru consola wii sau pentru nintendo3ds. Sper ca te-a ajutat. O zi buna in continuare