| alexia99 a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby. Acum ceva timp umblam pe telefon si am vrut sa intru intr-un fisier care necesita parola(am parola la telefon). Am bagat parola si mi-a aparut cum ca parola ar fi incorecta, doar ca nu trecusera 2 minute de cand deschisesem un alt fisier cu aceeasi parola. Am inchis telefonul cu gandul ca dupa va merge, dar inainte de a-mi cere codul pin, imi cere parola telefonului, care in continuare apare ca e incorecta. Deci, ce sa fac?

1 răspuns:
| LOLtoU a răspuns:

Scoate-i si bateria si cartela ca si mie mi s-a intamplat tot la corby(pe care inca il mai am) si daca tot nu merge du-te la service Samsung si gata