| Macovei_Alexandra_1998 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy s4 mini și din păcate nu dorește sa se deschidă, adică când îl deschid deodată se închide, ajutați-mă. Vă rog.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-i descarcata bateria sau este defecta.
Incearca sa incarci telefonul cu un alt incarcator, bun.
- Daca se vede ca incarca, atunci lasa-l pana la 100%.
- Daca nu se incarca nici cu alt incarcator, atunci probabil mufa usb din telefon este defecta.
- Daca se incarca, dar nu se incarca pana la 100% nici itr-o zi, atunci bateria e defecta.

| cfrtobias a răspuns:

Poate ti s-a dus soft ai incercat sa rootezi candva sau ceva?

| alex495 a răspuns:

Bateria proasta. Tine l la incarcat si incearca

| gogu220 a răspuns:

Vezi că undeva are o găurică sus sau jos. Ia o şurubelniţă sau un cui şi bagă până la jumate. Dacă nici aşa nu merge încearcă să-l duci la un service.
Da mai bine faci invers.