| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung Galaxy Xcover 3 G388F, problema la el e cand il pun la incarcat se incarca de ex: pana la 60% sau alt procentaj, de obicei dupa 50%, deci de ex e la 60% la incarcat. Cand atinge 60% sare direct la 100% si imi spune ca e incarcat, daca deconectez incarcatorul, imi arata din nou 60%...
Care poate sa fie problema?
Numai bine!

3 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Ar trebui sa schimbi baterie...si-a facut ciclurile de viata

| HardCore7750 explică (pentru SSJGohan3):

Am telefonul de 4 luni...

| SSJGohan3 a răspuns:

Atunci ar trebui sa mergi cu el la garantie daca l-ai luat din magazin. daca nu inseamna ca nu are 4 luni....nu e normala problema. daca e o problema de soft inceara sa-l aduci la setarile din fabrica si poate iti rezolva problema, sau un update la soft