| TupacShakur a întrebat:

Salut
am un Vodafone smart 2 si cred ca l-am brickuit deoarece am modificat fisierul build.prop apoi am inchis telefonul si SURPRIZA nu mai porneste.
nu merge nici recovery mode nici safe mode nici nimic.
ce e de facut in afara de dus in garantie?
puteti sa imi spuneti combinatiile pentru recovery mode? poate nu stiam eu bine combinatia de butoane.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai încercat să îl oprești apoi când îl pornești în același timp cu butonul de pornire ține volumul apăsat în sus 10 secunde și intrii în recovery!

| TupacShakur explică (pentru Azµre):

Nu merge am incercat. nu vezi ce am scris la intrebare?

| Azµre a răspuns (pentru TupacShakur):

Păi aia e singura combinație de taste... decât să-l duci la garanție.

| Azµre a răspuns (pentru TupacShakur):

Eu ți-am răspuns văzând ceea ce ai scris :
puteti sa imi spuneti combinatiile pentru recovery mode? poate nu stiam eu bine combinatia de butoane.