| SimpleMe00 a întrebat:

Heii! Imi puteti spune si mie daca merita sa cumpar telefonul Vodafone Smart 3? Am auzit ca este foarte bun,care il are imi spuneti cum merge, bine inteles ca dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vaduva_Seby_1999 a răspuns:

Salut eu am smart 3 si pot spune ca functioneaza foarte bine, merg toate jocurile pe el, sincer mi-a cazut de cateva ori pe jos si la fotbal etc dar nici o zgarietura. sper ca te-am ajutat.

| SimpleMe00 explică (pentru Vaduva_Seby_1999):

Multumesc! Primesti si funda, pentru ca ma tin de cuvant.Multumesc inca o data.

1 răspuns: