| emiliaa07 a întrebat:

Salut,
As fi interesata sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy S4, ceva impresii de la utilizatori?
Aveti erori de soft sau probleme cu el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mai astepti pana in martie ce tarziu aprilie si sa iti iei un Samsung galaxy s5

38 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Nu am facebook. Si cocalari sunt prietenasii tai :* Vad ca iti place cuvantul. Iar daca tie ti-a luat 10-20 de ani sa afli cum se formateaza o baterie, imi pare rau pentru tine! Nu aceasta este realitatea si pentru altii!winking
Daca tot nu-mi spui ce job ai probabil am nimerit bine. Pana maine cauti pe net ce job-uri tari sunt in domeniu laughing)))

| SasNetRomania a răspuns (pentru Kriss96):

Ma bucur ca nu ai fb insfarsit o persoana calumea.
din pacate eu nu am prieteni de aia, stiu sa aleg.
te rog nu mai te pune cu tehnologia ca rade de tine laughing o baterie nu se mai formteaza de 7-8 pentru cultura ta generala, se vede "ce te pricepi" cu cat scrii mai mult te faci de ras mai tare.
nu am 15 ani ca tine sa caut pe net joburi, oricum nu o sa afli in viata asta.
stiu ca varsta critica este 15-19 ani, toti copii se dau mari si tari, cand colo sunt niste nestiutori fara creier care habar nu au cum se fac banii happy asa esti si tuwinking
la revedere

| Kriss96 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Aaa asa erai tu la 15-19 ani. Pai nu ma mir. Baietii se dezvolta mai greu la minte.
Aia cu formatarea chiar nu am inteles-o..am zis eu ca bateria se formateaza de 7-8 ori? Am zis ca tie ti-o fi luat 10-20 de ani sa afli cum se formateaza o baterie. Pe bune? Nici sa citesti nu sti? Doamne Fereste! Dar eu incep sa cred ca tu esti mort de beat laughing)) Cu prietenasii tai cocalari desigur. Ca aschia nu sare departe de trunchi. Ei unde mai lucreaza? La Samsung la S5 nu? laughing))

| SasNetRomania a răspuns (pentru Kriss96):

Ramai in lumea ta de copil nestiutor... :* ca esti cea mai tare din gura smug
genuri astea de persoane care se dau mari, automat sunt praf. doar aia nestiutor se dau mari. mai ales minorii laughing
ai un report de la mien pentru offtopic

| Kriss96 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Abia acum mi-ai dat report? Dar ti-am luat-o inainte cu mult draga.
Pacat ca nu exista report pentru "tare-n gura, dar minciuna". Ca erai cap de lista. Eu nici macar nu am afirmat ca sunt cea mai tare. Tu esti acela care se autoridica in Slavi. Eu am zis doar ca stiu mult mai multe decat altii de aceeasi varsta. Ca de exemplu grafica la jocuri. De ce sa astept pana la facultate cand pot sa ma familiarizez de pe acum cu grafica si multe altele? Nu e problema mea ca tu ai aflat de soft abia in facultate. Sau nici acolo..Eu am fost mai rapida. Problem?
Ramai in lumea ta in care crezi ca le sti pe toate. Imi imaginez ca esti o balanta ca zodie. Cu aia ma inteleg eu cel mai prost..ca se cred buricul pamantului.
PS. Ai trecut prin scoala? Ca ai un scris.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Kriss96):

Una e sa lucrezi in softuri alta e sa zici ca faci jocuri, te auzi ce zici?
nu e problema mea cum scriu eu, daca esti o frustrata care nu a invatat limba romana la scoala si vrei sa o faci pe TPU/Net e problema ta :*.
Si eu ma inteleg prost cu balantele, si nu sunt balanta ci Capricorn.
Nu mai are rost discutia, cand aveam eu pc si tu aveai 2 ani, adica in 98winking!

| Kriss96 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Eu vorbeam de tine cand ma refeream la soft.dar ma rog. Tu intelegi ce vrei draga.
Capricorn. uite la asta nu m-am gandit. Nu prea ma inteleg cu ei cred.
Hmm de unde sti tu ca eu sunt nascuta in 96? Poate eu am pus 96 ca e numarul meu norocos.
Chiar nu are rost sa ne certam zeci de mii de ani cand nici nu mai stiu de unde a pornit. Oricum esti mai mare. Banuiesc ca pe la 23-24. Tu trebuia sa cedezi primul.dar fie, voi ceda eu. Poate nu e rau sa invat sa cedez.
Bine, eu sunt un copil idiot si tu esti adult serios, cu job fain si cunostinte multe.
Sanatate!
PS. Nu eram sarcastica.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Kriss96):

DA EU NU MA CERT, doar te contra zic happy
nu am zis ca esti un copil idiot, dar nici cum te consideri tu nu esti, ci pe la mijloc.
tu nu te intelegi bine cu nici-o zodie din cate vad.
eu am cedat de acum 2zile, dar cand vad reply, raspund ca asa e politicos nu laughing?
la revedere :*