| IamPharell a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon dupa site-urile care sunt in voga acum. Dispun de 1000 lei. As vrea sa imi iau un Iphone 5 sau Galaxy S4 si am gasit la acesti bani. Dar poate sa fie teapa sau sa fie un fake? daca as lua un iphone 5 cel care l-a avut poate sa il opreasca? sa nu mai mearga? Cine stie cum se procedeaza sau ce trebuie sa verific.Si inca ceva orice iphone 5 daca are icloud blocat sau este blocat intr-o retea se poate face deblocarea? o sa mai mearga la fel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate debloca orice iphone in momentul de fata, depinde ce pe functioneaza iphone-ul. Nu vei avea nici o grija daca la cumpararea iphone-ului primesti cutia ce contine datele unice ale telefonului. De preferat ia cu tine un prieten in domeniu.Bafta!

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Bineinteles ca-s naspe.