| Liviu97 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon. Am un buget de 700 lei. Ce telefon imi recomandati? Nu vreau Allview, E-Boda sau alte tipuri de astea.

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Samsung Galaxy S3 mini
Samsung Galaxy Ace 3
Samsung Galaxy Ace 4
Samsung Galaxy Young 2
Nokia Lumia 520
Sony Xperia E1
Samsung Galxy S duos( se poate compara cu un S3 mini)
Nokia Lumia 630 DUAL SIM
Samsung Galaxy Core
Samsung Galxy Trend 2 Plus
Funda?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Xperia E3, UTOK 500Q HD, Nokia 635 Lumia, Samsung I8200 Galaxy S3 Mini

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......ndroid-os/

Toate cele bune.

| Caraman_Mihai_1995 a răspuns:

Sun telefoane bune de la mina a doua si poti gasi de care vrei!

| AndreyCristian1999 a răspuns:

Samsung galaxy ace 4

| frostxtq a răspuns:

Recomand Nokia Lumia (oricare model). Sunt de incredere, rezistente si cu un design foarte finut si frumos.

| xDnRx a răspuns:

Asa am zis si eu,, Nu vreau Allview,, dar dupa ce mi-am luat am fost pur si simplu fascinat de ceea ce poate sa fava Viper 16GB.Se misca extraordinar in toate jocurile si nu ai cum sa ai treaba cu el.Asa ca eu ti-l recomand dar faci ce vrei.Toata lumea spune ca nu vrea brand romanesc sau prostii dar nici nu au tinut macar un Allview sau altceva di gama,, prostii,, in mana.Bafta

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy s duos
Nokia lumia 520
Sony xperia m
Samsung galaxy s2
Samsung galaxy young 2

| Liviu97 explică (pentru AndyPeScurt):

Mersi de raspuns. Aleg Galaxy Core.