| DnDnT a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu ram, 1gh si versiune de android(4.0-4.1) se poate si mai futin.Pretul aproximativ 500ron
Eu ma gandesc la Samsung Galaxy Young s6310 sau Allview P5 mini

Răspuns Câştigător
| elena999 a răspuns:

Samsung Galaxy Young s6310.Pe asta vreau sa-l cumpar si eu.Mi se pare foarte bun si e la un pret acceptabil.

5 răspunsuri:
| DnDnT explică:

Dau funda

| DnDnT explică (pentru elena999):

Bn.....Multumesc

| aly300 a răspuns:

Weee nu te lua dupa Elena p5 mini e mai bun pentru jocuri si e si dual sim

| DnDnT explică (pentru aly300):

Problema e ca nu imi trebuie dual sim si nu prea am incredera in firmele astea