| John1234 a întrebat:

Samsung Galaxy Young S6310 sau Allview A5 si de ce?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Allview, pentru ca Samsung costa mult pentru ca e Samsung, dar de fapt calitatea lipseste. Samsung nu e Nokia, Sony, Htc, Blackberry. Nu se ocupa de calitate.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Samsungul pentru ca au un renume totusi in acest domeniu.Dar depinde de preferintele tale, ca performante A5-ul este net superior Young-ului la display, procesor si mai este si dual-sim. S6310 este single sim, insa exista si fratele S6312 care este dual-sim in caz ca doresti expres acest lucru.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Galaxy young... de ce?

In principal datorita parerilor celor care l-au cumparat deja (pe care le gasesti aici: http://bit.ly/18Du4pW) si a pretului foarte mic.