| dia456 a întrebat:

Salut,as vrea sa imi schimb telefonul.Imi puteti sugera niste telefoane?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ai putea încerca un Samsung Galaxy, dar depinde de prețul dorit de tine.

4 răspunsuri:
| George455 a răspuns:

Eu prefer telefoane cu sistem de operare pe windows, asa ca iti recomand sa-ti iei un Nokia Lumia = cele mai bune.

| CaLyStuu a răspuns:

Pai acum depinde de buget. Eu nu ti-as recomanda sa iti iei ceva scump fara rost. Si asa peste 1-2ani nu mai recapeti mare lucru. De la o vreme chinezariile sunt buna. Sunt telefoane, ca si in cazul meu, pe care am dat 350 lei nou (chinezarie ) si merge de rupe. are un procesor dual core de 1.3 ghz si mergee. Niciodata nu s-a blocat. asta e sfatul meu. In caz de se strica iei altu. Pt banii astia. Si sa stii ca jocurile ruleaza bine!

| Jipa95 a răspuns:

Buget?

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S5
Sony Xperia Z3
LG G3
HTC One M8
Sony Xperia Z2
Nokia 930 Lumia

Sunt cam cele mai bune telefoane! happy